Serija stručnih predavanja naših kolega iz industrije pod naslovom „Izazovi i iskustva hemijskog inženjera/tehnologa u…“ se nastavlja.
Sa zadovoljstvom pozivamo sve naše studente, asistente, laborante, nastavnike i ostale zaposlenike Tehnološkog fakulteta, kao i ostale zainteresirane, da prisustvuju zanimljivom stručnom predavanju našeg uvaženog kolege Nihada Suljića, dipl ing. tehnologije, na temu „Izazovi i iskustva hemijskog inženjera/tehnologa u Herceg d.o.o. Srebrenik“.
Herceg d.o.o. Srebrenik je kompanija koja se bavi proizvodnjom aluminijske, PVC i drvene stolarije. Herceg d.o.o. Srebrenik je najveći proizvođač i izvoznik ALU i PVC stolarije u Bosni i Hercegovini, sa 43 godine iskustva i tradicije u branši.
Kolega Suljić je u Herceg d.o.o. Srebrenik zaposlen na radnom mjestu Poslovođa sektora Plastifikacija.
Stručno predavanje kolege Suljića će se održati u srijedu 25.03.2026. godine u 11:00 sati u INTERBA Laboratoriji-Računarskom Centru (Sala 57) Tehnološkog fakulteta.
Dobrodošli!
Voditelj studijskog odsjeka Hemijsko inženjerstvo i tehnologija:
Dr. sc. Ivan Petric, red. prof.